Strony internetoweStronę internetową Gościńca Żurawiec wykonała agencja interaktywna NetMonster Strony Internetowe. Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych, sklepów oraz pozycjonowaniem stron www.  Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas strony internetowe spełniała wszelkie standardy dostępności i widoczności we wszystkich przeglądarkach internetowych.

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wadliwych funkcjonalności lub błędów w na tej stronie – prosimy o kontakt z naszą agencją reklamową pod adresem: www.netmonster.pl. Dając gwarancje na zrealizowane przez nas strony www, zależy nam na usunięciu wszelkich błędów i nieprawidłowości w działaniu i problemów w użytkowaniu niniejszej strony internetowej.

W treści wiadomości prosimy napisać nazwę strony internetowej i problem w funkcjonalności, który został rozpoznany. Serdecznie dziękujemy za wszelkie informacje zwrotne dotyczące problemów w działaniu niniejszej strony internetowej.

Pragniemy również poinformować, iż nie odpowiadamy za treści merytoryczne i materiały umieszczane na niniejszej stronie internetowej, jednakże w przypadku stwierdzenie błędów w informacjach lub materiałach dostępnych na stronie, prosimy o kontakt z właścicielem niniejszej strony. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.

Za realizację niniejszej strony internetowej odpowiada również:

projekty graficzne

hosting i opieka nad stroną

optymalizacja i pozycjonowanie